KONST / Litografier / Färglitografi 8639753
nr 863 9753
Färglitografi
signerad. , brännkyrkagatan, 3/10 mm: 43x38
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 december 2013
kl 18:24:09
150 kr
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr
450 kr